Blog Kokosa

.NET i okolice, wydajność, architektura i wszystko inne

NAVIGATION - SEARCH

Trzej Dot Netos - pierwsze programistyczne tourne w Polsce!

Uwaga, uwaga!

Chciałem z wielką przyjemnoścą ogłosić akcję Trzej Dot Netos. Jestem co najmniej podekscytowany bo przygotowania trwają już od kilku miesięcy. I oto wreszcie jest i mogę oficjalnie, publicznie ogłaszać!

Ale co?

Pakujemy się we trójkę w samochód i wyruszamy w Polskę5 miast, dzień po dniu. Trzech .NETomaniaków. Trzej Dot Netos w trasie. Codziennie wieczorem inne miasto, inni ludzie ale te same tematy - wydajność .NET, wnętrza .NET, zaawansowane tematy .NET. Tematycznie - ostra jazda bez trzymanki. Litości nie będzie. Jeśli nudzisz się na sesjach o .NET na innych konferencjach, teraz powinieneś być zadowolony! Oczywiście nie ma to być sztuka dla sztuki. Wszystkie poruszane tematy będą praktyczne i życiowe. Ale nie będziemy nudzić, że "typy referencyjne są na stercie, a wartościowe na stosie itd. itp.". Oj nie nie!

Ale kto?

Ci którzy temat wydajności .NET lubią i kochają! 

  • Konrad Kokosa
  • Szymon Kulec
  • Łukasz Pyrzyk

(kolejność alfabetyczna!;))

Ale gdzie i kiedy?

Od 12 do 16 marca nie planujcie urlopów, wycieczek, wyjazdów, urodzin ani żadnych randek - być na naszym spotkaniu trzeba! Kolejność miast jest prawie pewna ale ostateczne terminy i miejsca spotkań ogłosimy pod koniec stycznia. Odwiedzimy zatem:

Ale za ile?

Za darmo! Jest to akcja społecznościowa i my też nic na tym nie zarobimy. Wszelkie liczne koszty pokrywa zaś nasz sponsor czyli firma 7N (której dobrą wolą jestem osobiście onieśmielony). Muchas gracias!

A gdzie się zapisać?

Oficjalne zapisy jeszcze nie ruszyły. Jeśli jesteście zainteresowani, najlepiej odwiedzić http://www.dotnetos.org/ i zarejestrować się na newsletter. Albo śledzić https://twitter.com/dotnetosorg lub https://www.facebook.com/dotnetos/. A najlepiej wszystko na raz!

A skąd pomysł?

Pomysł zrodził mi się w głowie rok temu na prostej zasadzie - lepiej działać razem niż osobno. Jest nas paru .NETot-internalsowo-wydajnościowo geeków w Polsce, czemu nie zrobić razem czegoś fajnego?! Szybko nastąpiła akceptacja pomysłu i oto jesteśmy! Meksykańskie klimaty sosu Tabasco i papryczek Jalapeno dobrze oddają ostry klimat mózgowego wyzwania jakkiemu poddani będą uczestnicy ;)

Jedna prośba

Mam tylko jedną prośbę - jeśli podoba Ci się ta inicjatywa, podziel się informacją o niej znajomym. Online czy na żywo. Bardzo nam zależy na tym by dotarłą ona do jak najszerszego grona .NETowców w Polsce. Naprawdę nam zależy na szerzeniu wiedzy, lubimy to, to nas kręci. Szkoda by było jakiś czas później usłyszeć od kogos "a nie wiedziałem, a bym chętnie poszedł...". 

¡Hasta pronto!

PS. Uprzedzając dyskusje - w polszczyźnie poprawna jest zarówno forma "trzej amigos" jak i "trzech amigos". Wybraliśmy krótszą.


blog comments powered by Disqus