Blog Kokosa

.NET i okolice, wydajność, architektura i wszystko inne

NAVIGATION - SEARCH

Programistok - robimy zamieszanie!


Bardzo ciekawa inicjatywa - Programistok - pojawiła się na horyzoncie. Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał, zachęcam do poczytania oficjalnej strony tego wydarzenia. Idea jednej konferencji na temat C#, Ruby, Pythona i JavaScript zdaje się świetna, bo pozwala poszerzyć horyzonty, a prelekcje mogą być naprawdę ciekawe. Zwłaszcza, że prelegenci bardzo zacni, by pośród .NETowców wymienić Tomasza Kopacza i Jakuba Gutkowskiego. Jeśli jeszcze nie rozważałeś/aś wybrania się tam - przemyśl to! Zwłaszcza, że wydarzenie jest w sobotę więc nie trzeba brać urlopu, L4, oddawać krwi, błagać szefa itd. itp.

To co mnie zainteresowało dodatkowo to Call For Papers - ostatnia z sesji pozostała nieprzydzielona i można zgłaszać było swoje propozycje. Co niniejszym uczyniłem! I udało mi się przejść do drugiego etapu, a zatem jestem jednym z trzech proponowanych prelegentów/tematów - głosowanie trwa! Nie zdziwcie się zatem, że co chwila gdzieś się natykacie na prośby o głosowanie - robimy zamieszanie!

Nie chcę tu nachalnie promować swojej prezentacji, ale zachęcam do głosowania na przynajmniej jedną z proponowanych. Któraś na pewno wyda Wam się ciekawa. Nawet jeśli nie wybieracie się na konferencję, prezentację będzie można później obejrzeć, bo organizatorzy chcą wszystkie prezentacje "nagrać i pokazać całemu światu".

Co do głosowania, "zostały opublikowane 3 posty. Każdy z nich przybliża sylwetkę jednego finalisty", opisy nie są trywialne więcej poniżej jedynie lista z odpowiednimi linkami:

Zatem jeszcze raz, zachęcam do głosowania poprzez polubienie/publiczne udostępnienie preferowanych prezentacji.

UPDATE: Nie wygrałem, wygrał Łukasz Pełszyński, gratulacje! Jego prezentacja jest już częścią oficjalnej agendy Programistoku.

Ale i tak pojadę! Do zobaczenia na Programistoku!
blog comments powered by Disqus