Blog Kokosa

.NET i okolice, wydajność, architektura i wszystko inne

NAVIGATION - SEARCH

4Developers - warto! Wygraj darmową wejściówkę!

Wiele jest konferencji w Polsce, wiele wartościowych - serce się raduje. Przegląd propozycji dla .NET developera (choć nie tylko) opisałem już w kalendarzu .NETowca, jednak nie wszystkie z owych propozycji skierowane są tylko dla .NETowców. Osobny wpis chcę przeznaczyć na jedną z propozycji z tamtej listy - konferencji 4Developers, której to zostałem "partnerem medialnym". Bardzo mnie ta propozycja ucieszyła, bo fajnie być partnerem tak ciekawego wydarzenia!

Czemu tak słodzę? Wystarczy spojrzeć na plany tego, jak określają organizatorzy, festiwalu technologicznego. 12 równoczesnych ścieżek prelekcji! Każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem wielkim fanem takich interdyscyplinarnych spędów, bo jak ostatnio pisał Przemysław Walkowski, jesteśmy programistami, a nie programistami języka X czy Y. Software Craftmanship pełną mocą. Mając wszystko w jednym miejscu mogę iść na intrygujący temat Javowy, PHPowy czy Ruby. Ubogacić się, nie siedząc tylko w swoim technologicznym grajdole. Szczerze, to jeszcze nie wiem na co pójdę. Ścieżka PHP, Javy, .NET, Ruby. Ścieżki miękkich umiejętności. Ścieżka dla programistów gier. Architektury aplikacji. Wreszcie ścieżka ekspertów z firmy Bottega IT Solutions. Opiekunami każdej z tych ścieżek nie są przypadkowe osoby, tylko osoby znane i sprawdzone, więc odpowiednio dbają o poziom merytoryczny wystąpień.

Ja nie mogę się doczekać... Może nawet uda się powiedzieć jakąś prelekcję, ale to się okaże jak pojawi się agenda. W każdym bądź razie, wysłałem dwa CFP. Lista prelegentów powoli się zapełnia, więc pewnie jeszcze napiszę, gdy pojawi się pełna agenda, co mnie szczególnie zainteresowało.
Warto tam być i ja się wybieram. Z tej okazji mam dla Was konkurs:

do wygrania jedna darmowa wejściówka na 4Developers! 

Co trzeba zrobić by ją wygrać? Napisać pod tym postem komentarz zawierający kod funkcji/metody, która w najdziwniejszy sposób (w najdziwniejszym języku, składni itp. - ale poprawnej i istniejącej!) ma za zadanie zwrócić tekst "4Developers" (stringa). Niech to będzie kod zwięzły, żadnych kilkusetlnijkowców. Na zachętę mój komentarz ilustrujący:)

Autor komentarza, który zbierze najwięcej upvotów (bo na Disqus da się upvotować!) dostanie kod na darmową wejściówkę*. Termin mija 11 marca o 23.59.59.

Hint: W Disqus da się formatować kod, trzeba tekst objąć tagami <pre></pre>. Działa nawet kolorowanie składni dla kilku języków, za pomocą tagów <pre><code></code></pre>.

* Disqus, mimo że trzeba się rejestrować, wydaje mi się sprawiedliwszy niż np. Facebook, bo nie każdy go posiada. Dlatego lajkujemy tutaj a nie na fanpage. Przy okazji, gorąco zachęcam do polubienia tego fanpage Blog Kokosa - Konrad Kokosa, wrzucam tam więcej informacji niż na blogu.

blog comments powered by Disqus