Blog Kokosa

.NET i okolice, wydajność, architektura i wszystko inne

NAVIGATION - SEARCH

4Developers Gdańsk - czemu warto wygrać bilet

Co tu dużo mówić. Świetna konferencja 4Developers ma taki potencjał, że jedna skromna Warszawa raz w roku jej nie wystarcza. Zaczyna się ekspansja na całą Polskę! Już 18 września będzie okazja zobaczyć się w Gdańsku. Czemu warto na 4Developers bywać pisałem już rok temu i nadal to podtrzymuję. Dlatego bardzo się cieszę, że zbliża się edycja w Trójmieście. Ba, zbliża się też edycja w Łodzi.

Edycja w Gdańsku jest mniejsza niż w Warszawie ale nadal nie jest to kameralne spotkanie. Cztery ścieżki w ciągu jednego dnia wydają się bardzo dobrym wyborem na "satelicką" wersję próbną. A kto wie, czy w przyszłości edycja ta nie dogoni tej pierwotnej? Jeśli jesteście z okolic Trójmiasta, moim zdaniem nie ma się co zastanawiać tylko jak najszybciej zapisywać :)

Kilka dni temu pojawiła się agenda i bardzo się cieszę, że jestem jej częścią. Będę miał okazję opowiedzieć o ETW w służbie programisty, które będzie wersją 1.9 mojej prezentacji powiedzianej w edycji warszawskiej. Dlatego nawet jeśli ją widzieliście tutaj, zapraszam ponownie. A jeśli nie widzieliście, to tym bardziej zapraszam! W ogóle ścieżka .NET zapowiada się wyśmienicie, by wymienić m.in. "internalsowe" Nowości ze świata wydajności Adama Sitnika czy Wszystko czego (nie) wiecie o strukturach w .NET Łukasza Pyrzyka czy bardziej "praktyczne" prezentacje Marcia czy Piotrka. Nie chcę tu zarzucać Was wszystkimi tematami, sami spójrzcie na agendę. Nie jest to zdecydowanie konferencja jedynie dla .NETowców - mamy do dyspozycji ścieżkę architektury, C++ oraz soft skills.

Tradycyjnie zaś już ze swojej strony chcę zaoferować możliwość wygrania darmowej wejściówki na to zacne wydarzenie. Co trzeba zrobić by wygrać?

  • Zapisać się na mój newsletter. Jego znaczenie będzie stopniowo wzrastać i pojawiać się będą na nim ciekawe treści więc warto tak czy inaczej!
  • Nie znacie dnia ani godziny ale do końca tygodnia (03.09.2017) roześlę wszystkim pytanie konkursowe związane z konferencją 4Developers. Kto pierwszy udzieli mailowo poprawnej odpowiedzi – dostanie bilecik!
PS. Jeśli nie wygracie, a chce chcecie uzyskać 15% zniżki na bilet - kontaktujcie się!

blog comments powered by Disqus